У Вінниці правоохоронці задокументували три факти незаконного зберігання та перевезення наркотичних речовин в особливо великих розмірах. Протягом 19 та 20 червня оперативники вилучили у місцевих жителів загалом близько 900 грамів заборонених речовин.
Про це повідомили в ГУНП у Вінницькій області.
Усі вилучені речовини та засоби правоохоронці направили на експертизу до експертно-криміналістичного центру.
За процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури слідчі вже повідомили всім трьом правопорушникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне придбання, зберігання чи перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту в особливо великих розмірах).
Наразі вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.








