Поліцейські слідчого управління, відділу дізнання обласного главку поліції, кіберполіції, а також волонтери, представники громадських організацій та ЗМІ провели зустріч метою якої було посилення інформаційного забезпечення протидії шахрайським схемам.
Про зустріч повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Під час заходу кіберполіцейський Богдан Данілов розповів присутнім про найпоширеніші види кібершахрайств та проект «МРІЯ», який створено для протидії російським окупантам у медіапросторі (https://t.me/stoprussiachannel).
Він зазначив, що найпопулярнішими шахрайськими схемами є отримання доступу до персональних даних громадян та їх рахунків, фішинг.
Також у поліції зазначили, що якщо вас ошукали, найперше, що потрібно зробити – звернутися в поліцію, зібравши якомога більше доказів шахрайських дій.