На місці вчинення злочину працівники поліції затримали 60-річного вінничанина, який під час розпиття спиртних напоїв та раптового конфлікту ножем наніс тілесні ушкодження знайомому. Потерпілий госпіталізований до лікарні, зловмисник поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Як розповів керівник Вінницького районного управління поліції Віталій Курчик, в ході першочергових слідчих дій та на підставі зібраних речових доказів, на місці злочину поліцейські затримали особу причетну до вчинення правопорушення. Ним виявився 60–річний вінничанин.
На момент затримання підозрюваний перебував в стані алкогольного сп’яніння.
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження). За такий злочин передбачено покарання до 8 років позбавлення волі.