Вячеслав Романюк мобілізувався до війська навесні 2022 року. Боронив Україну у складі 111-ї окремої бригади територіальної оборони. У частині, в якій воював, став у пригоді його величезний водійський досвід. Виконував військові завдання у найгарячіших точках зіткнень із ворогом, таких як Лиман, Лисичанськ… Свій останній бій Вячеслав прийняв 21 травня на донецькому напрямку. Життя воїна обірвалося у 55 років…
Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.
Вячеслав Романюк народився 26 липня 1968 року у селі Воробіївка Немирівського району Вінницької області, де й зростав та навчався. Свій же професійний шлях вирішив поєднати із водійською справою. Після закінчення автошколи влаштувався на роботу у Вінниці. Довгий час працював у автобусному парку, а згодом у приватній компанії з пасажирських перевезень.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/ROMANYUK-80x80.png)