Вінницька громада провела останньою земною дорогою 23-річного воїна Іванцова Всеволода Павловича. Молодий офіцер долучився до захисту Батьківщини із перших днів повномасштабного вторгнення.
Про загибель офіцера повідомляли у Вінницькій міській раді.
Всеволод Іванцов був льотчиком-штурманом 11-ї окремої бригади армійської авіації «Херсон».
На гвинтокрилі Мі-8 здійснив близько 180 бойових вильотів, наводячи жах на окупантів.
Загинув при виконанні військового завдання у повітряному просторі поблизу села Роботине Запорізької області. Це сталося 13 лютого цього року…
Народився Всеволод Іванцов у селі Уладівка Літинського району (тепер Хмільницький район).
Після 8-ми класів місцевої школи закінчив Кам’янець-Подільський ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою. А далі вступив до Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, на п’ятому курсі якого юнака і застало повномасштабне російське вторгнення.
У вільний час Всеволод захоплювався живописом, та історією. Навіть торік вступив у магістратуру за спеціальністю історія та археологія до Південноукраїнського національного педагогічного університету.
Поховали воїна на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/VOYIN-80x80.png)