Прийнято рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення заходів, які спрямовані на недопущення підвищення рівня захворюваності на вірусний гепатит А серед населення Вінницької територіальної громади.
Про це йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.
Зокрема, на ній було вирішено тимчасово заборонити масові заходи, в тому числі з реалізації продукції домашнього виготовлення (ярмарок тощо).
Окрім того, буде проведено профілактичне обстеження на виявлення імуноглобулінів М до вірусу гепатиту А для працівників харчоблоків закладів дошкільної та середньої освіти та працівників підприємств, які надають послуги у сфері виробництва і реалізації продукції та громадського харчування для цих закладів.








