У Вінницькій області працює майже 800 аптек та 1000 фармацевтів. 16 вересня своє професійне свято відзначатимуть фармацевти. З професійним святом їх привітала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.
Вона також подякувала аптечним мережам, які працюють із програмою “Доступні ліки”, Це сьогодні понад 500 аптек Вінницької області.
«Медична галузь без фармації, як птах без одного крила. Практична медицина і фармація йдуть разом. Ми багато пройшли, багато пережили. Сьогодні, я пригадую 24 лютого 2022 року, коли всі боялися, що буде обмежений доступ до ліків. Тоді нам підставила своє плече найбільша мережа аптек. Дякую всім хто працює із програмою “Доступні ліки”, а це сьогодні понад 500 аптек Вінницької області. Це важлива допомога нашим пацієнтам», – зазначила Ольга Задорожна.












