Проєкт «Реабілітаційний центр «Genesis», працює завдяки перемозі конкурсі «Час діяти, Україно» минулого року.
Центр створили у Вінниці для роботи з ветеранами. На його базі працює група лікарів, психологів та психотерапевтів, які надають допомогу пораненим військовим та ветеранам з хронічними та фантомними болями внаслідок ампутацій та складних бойових травм.
Майже 100 000 грн було виділено Благодійним фондом «МХП-Громаді» в рамках конкурсу «Час діяти, Україно» на облаштування реабілітаційного Центру. За ці кошти команда проєкту придбала медичне обладнання та меблі: масажні кушетки, тренажери, м’яку підлогу.
«Зараз у закладі наші герої відновлюються за методиками сучасних європейських та американських технологій лікування хронічного та фантомного болю. Також лікарі та психологи допомагають членам їхніх родин.
Що можемо ми? Кожен з нас? Знайти своє місце в історії своєї країни. Захищати. Лікувати. Реалізовувати важливі проєкти», – йдеться у повідомленні фонду.