На базі Вінницького міського центру соціальних служб працюють Мобільні бригади з соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства. З початку року вони отримали 819 звернень/повідомлень та здійснили виїзди відповідно кожного звернення.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
За день Мобільна бригада здійснює в середньому 5-7 виїздів. Сьогодні, 13 жовтня, ми поїхали на черговий виїзд разом з командою Мобільної бригади.
В одну бригаду входять три працівники: водій, практичний психолог та фахівець із соціальної роботи.
Команда Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги надає соціальні послуги кризово (екстрено) та в разі необхідності може доставити постраждалих до кризових кімнат – безпечного простору для жінок і дітей з усіма необхідними меблями, засобами гігієни та харчуванням. Там постраждалі можуть знаходитися до 20 діб.
Мобільні бригади працюють 6 днів на тиждень з 8:00 до 22:00. На виклики вони реагують з 10:00 до 18:00.
Якщо ви стали свідком чи зіткнулися з домашнім, чи гендерно зумовленим насильством, звертайтеся:
• 15-47 урядова гаряча лінія з протидії домашньому насильству
• 116 111 або 0 800 500 225 – Національна гаряча лінія для дітей та молоді
• 116 123 або 0 800 500 335 – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства
• 0432 67 04 60 – Вінницький міський центр соціальних служб
• 098 900 15 60 – Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства).