Небайдужими громадянами було зафіксовано цей факт і одразу передано Муніципальній варті.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
“Інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП на керуючу вказаного магазину за організацію виливання рідких відходів, які до того ж не поміщалися в лівньовці й потрапляли на проїзджу частину вул. Пікуса”,- йдеться у повідомленні.