У Вінниці презентували власну ексклюзивну поштову марку «Оводов & Артинов: тандем Прекрасної епохи». Урочиста церемонія її спецпогашення відбулася 21 лютого у Вежі Артинова.
Перша марка із нової серії «Натхненники Вінниці» створена Офісом туризму Вінниці і випущена традиційно у партнерстві з Укрпоштою, а також Музеєм Вінниці.
Про цю подію повідомили у Вінницькій міській раді.
Ця серія марок покликана популяризувати видатних особистостей, які залишили яскравий слід в історії Вінниці. Водночас це 11-та власна ексклюзивна марка міста.
Міські особняки та прибуткові будинків, театр, сучасні бібліотеки, лікарні, готелі та телеграф, а також вкрай необхідні водогін, каналізація, освітлення, надійні мости, бруківка і транспорт. Усе це з’явилося у Вінниці з 1900 по 1917 роки за активного внеску цих видатних постатей. Такий потужний тандем визначив і майбутній образ перлини Поділля як затишного і водночас прогресивного міста.
Символічною є і дата презентації нової марки – 21 лютого відзначають Всесвітній день екскурсовода. Тож Офіс туризму Вінниці підготував ще один подарунок вінничанам – після церемонії від Вежі стартували безкоштовні екскурсії «Оводов&Артинов: тандем Прекрасної епохи» із гідесою Людмилою Очеретною.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/MARKA1-1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/MARKA2-1-80x60.jpg)