Сьогодні Вінницька громада прощається із полеглим Захисником Володимиром Нікіфоровим. Понад рік воїн боронив Україну від ворога на Донецькому напрямку. Воював у складі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. На жаль, бій 21 лютого поблизу Покровська став для нього останнім. Володимиру було лише 41. Вдома на нього чекали дружина та семирічний син…
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Володимир Нікіфоров 6 березня 1982 року. Після завершення школи у Ямполі здобув педагогічну освіту. Згодом переїхав до Вінниці, де створив сім’ю та реалізовував себе у різних професіях.
Чин поховання воїна відбудеться о 12:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/NIKIFOROV-80x70.png)