Сьогодні, 12 лютого, Вінниця проводжає до Небесного Війська відданих синів Батьківщини Драганова Ярослава Георгійовича та Маркуша Сергія Анатолійовича.
Про загибель бійців та траурні заходи повідомили у Вінницькій міській раді.
Народився Ярослав Драганов у Вінниці 4 травня 1991 року. Здобув освіту у 29-му ліцеї, а потім у Вінницькому національному аграрному університеті за спеціальністю автомеханік. До великої війни все своє життя присвятив роботі з машинами. Мав сім’ю, ростив сина, якому наразі 9-ть років, турбувався про батьків.
Вже у квітні минулого року став у лави Збройних Сил України. Разом із побратимами 46-ї окремої аеромобільної бригади воював на Донецькому напрямку. Загинув у бою поблизу Мар’їнки 7 лютого. Йому було лише 37 років…
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/VOYINY-80x44.png)