У Вінниці відбулася акція-нагадування про долю військовополонених. Захід під гаслом «Не мови! Полон вбиває!» зібрав небайдужих маріупольців та мешканців міста. Вони вийшли на вулиці, щоб наголосити на важливості якнайшвидшого повернення додому наших військових.
Про це повідомили в Центрі «ЯМаріуполь.Вінниця».
В руках учасники акції тримали плакати з написами: «Боріться за них так, як вони боролися за вас!», «Кричу за Азов», «Де? Азов?», «Поверніть героїв до їх родин».
«Зараз наш обов’язок – боротися за наших Героїв. Ми – їхній голос, їхня надія», – ділиться помічник ветерана центру «ЯМаріуполь. Вінниця» Катерина.
Організаторами акції виступили родини військовополонених. Акції проходять щосуботи та кожен бажаючий може долучитися.










