Днями у Вінниці родичі та близькі військовослужбовців, які потрапили в російський полон, зібралися, щоб вкотре привернути увагу суспільства і міжнародної спільноти до доль полонених.
Учасники акції закликали міжнародні інституції звернути увагу на жахливі умови утримання українців в російських тюрмах, – повідомили в Координаційному штабі.
У акції взяли участь представники Координаційного штабу.
На підтримку українських військових, що зникли безвісти чи потрапили в полон, та цивільних українців, яких силоміць утримують в російській неволі вінницькі водії сигналили учасникам.
«Координаційний штаб підтримує ініціативи та постійний діалог з родинами полонених та зниклих безвісти Захисників. Ми вкотре нагадуємо, що ворог використовує будь-які приводи для розхитування ситуації всередині країни. Закликаємо бути пильними та не підтримувати провокації», – йдеться у повідомленні штабу.









