Розвагу «Великодній кошик» для дітей-переселенців влаштували у VinSmart Центрі. На кожній станції на малечу чекали захопливі завдання, під час виконання яких учасники змагалися у точності, швидкості та демонстрували свої творчі здібності.
За перемогу на кожному з етапів команди отримували солодкі призи та сувеніри, якими наповнювали свої кошики. По завершенні веселих пригод усі учасники отримали іграшки та солодощі у подарунок.
«Ми дуже хотіли, щоб дітки у Вінниці почувалися як вдома – відволіклися від сумних спогадів та розважились. Емоції, які ми побачили на маленьких личках, неймовірні, тож обов’язково повторимо квест-ігри ще. Щиро дякуємо благодійному фонду «Подільська громада» за канцелярські набори, смаколики та корисні напої для дітей», – зазначив директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.