У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбувся патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. Захід шостий рік поспіль організовує департамент освіти Вінницької міської ради спільно з Палацом дітей та юнацтва.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
На захід був запрошений Вінницький міський голова Сергій Моргунов та матір загиблого Героя Максима Шимка Зоя Кузьменко. На початку фестивалю до гостей та учасників звернувся Сергій Моргунов, який зауважив, що сьогодні важливо вшановувати тих, хто поклав своє життя за нашу суверенну державу, та допомагати тим, хто зараз продовжує оборону.
Подякувала за традиційний захід й свідоме виховання школярів мати Максима Шимка Зоя Кузьменко.
До заходу долучився 41 заклад загальної середньої освіти Вінницької МТГ та Палац дітей та юнацтва.
Під час фестивалю діяли:
• марафон майстеркласів «Волонтерський десант» із виготовлення оберегів для захисників і захисниць та плетіння маскувальної сітки;
• пошта для захисників і захисниць із листівками-подяками;
• художня майстерня «Галерея українського спротиву: від Євромайдану до сьогодення».
Як розповіла начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Наталія Перекрестенко, цьогоріч фестиваль був особливий, оскільки він відбувся під час повномасштабного вторгнення російських загарбників до нашої країни.
Подякували школярам і військові 14 бригади Національної гвардії України:
Довідка:
Максим Шимко – учасник Революції Гідності, Герой Небесної Сотні. Указом Президента України №890/2014 від 21 листопада 2014 року Максиму Шимку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).