У Вінниці відбулись громадські слухання з обговорення проєкту Програми розвитку безбар’єрного простору ВМТГ на 2024-2027 роки. Ідея та тематичні заходи, прописані у документі, перегукуються з іншими міськими програмами та відповідають таким пріоритетам, як безпека та оборона, стійкість, турбота.
Про слухання повідомили у Вінницькій міській раді.
На заході були присутні представники міської влади, громадських організацій та інші слухачі. Вони почули детальну інформацію про розробку проєкту Програми та висловили свої пропозиції, – повідомили у Вінницькій міській раді.
Заступник міського голови Сергій Матусяк зазначив, що ключовим елементом суспільства, яке прагне до рівноправності та демократії, є безбар’єрний доступ до різних аспектів соціально-економічного життя – інфраструктури, послуг та інформації.
Він зазначив, що питання, яке порушували на всіх фокус-групах – це доступ до роботи. Тут треба знайти баланс між можливостями працівників та роботодавців. У місті планують співпрацювати з бізнесом для того, щоб створювати належні умови для покращення умов на ринку праці для всіх без винятку, хто хоче і може працювати.
Представила проєкт Програми начальниця відділу енергоменеджменту та безбар’єрності департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Вікторія Яворовенко.
Громадським слуханням передували громадські обговорення. Цей процес тривав понад місяць.
Крім того, проводили тематичні опитування, яке охопили понад 650 респондентів.