Учасники заходу досліджували особливості подільської кухні та готували страви разом з гастрогідесою Оленою Павловою. Організували захід фахівці КП «Інститут розвитку міст». Майстер-клас провели у ресторані «Влтава».
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Гастрогідеса Олена Павлова розповідала учасницям з Харкова, Маріуполя, Сєвєродонецька та Вінниці про особливості подільських страв. Кожна змогла зліпити вареники з оригінальною начинкою з картоплі або маку, спробувати освіжаючий кисломолочний напій з огірками, спаржу та паштет з чорних бобів.
Під час кулінарного майстер-класу, учасниці дізнались про те, які страви притаманні Поділлю, а також ділилися особливостями того, що готували в їхніх областях та які назви мали одні й ті ж страви в різних регіонах. Учасники кажуть, що такі майстер-класи важливі, оскільки, крім знайомства, це ще й обмін культурою різних областей України. Також це можливість, принаймні на деякий час, відволіктися від подій в житті та отримати позитивні емоції.
Захід відбувся в рамках впровадження «Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» за сприяння Урядів Німеччини та Швейцарії).