На минулому тижні вінничани могли спостерігати, а можливо лише чути, як у бригаді транспортної авіації тривали чергові льотні зміни.
У ході тренувань до польотів залучалися екіпажі вертольотів Мі-2, Мі-8 та літаків Ан-26 різних модифікацій.
Про це повідомили в Бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.
«Літали вінницькі авіатори за заданими маршрутами та по колу, виконуючи тренувальні завдання. Польоти відбувалися для всіх ескадрилей і в світлу, і в темну пору доби. До польотів також залучалися й курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба різних спеціальностей, що вже готуються до іспитів у рідному виші», – повідомили у бригаді.