Слова щирої вдячності лунали від керівництва виду, очільників місцевої влади. Кращим військовослужбовцям вручено грамоти та грошові винагороди.
Про це повідомили на сторінці Командуванні ПС ЗСУ у мережі Фейсбук.
На урочистому шикуванні не обійшлось без приємних сюрпризів: окрім традиційних відомчих нагород та відзнак, офіцерам вручили планшет і телевізор.
«День Збройних Сил України символізується із повсякденною копіткою працею як на мирній території нашої держави, так і на Сході країни, куди для підсилення впродовж семи років як триває російсько-українська війна, відряджаються представники Повітряних Сил», – зазначив заступник командувача ПС ЗС України Аркадій Вашутін.
Він зазначив, що вшановують також пам’ять наших героїв, які стали символами самовідданого служіння українському народу.
День Збройних Сил України – це свято тисяч відважних воїнів, які стоять на сторожі незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Це свято хоробрих чоловіків та жінок, завдяки незламному духу яких наша країна протистоїть агресору.
Марина Тепленко
Алла Артюх