У Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з таїландського боксу муей-тай серед дітей та молоді. Відкриті змагання влаштували під егідою спецпідрозділу ГУР МО України «Артан», у лавах якого з російськими окупантами воюють багато спортсменів, та Вінницької федерації з таїландського боксу.
Про це повідомили на сторінці ГУР МО України в соцмережі.
«Переможців та учасників турніру нагородили кубками, медалями та заохочувальними призами. Спортивний захід у Вінниці присвятили усім Захисникам України», – повідомили в ГУР.