У 16 залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої білоруським добровольцям, які загинули в боротьбі проти російської агресії.
Про виставку повідомили в краєзнавчому музеї.
Захід, що проходив під гаслами «Слава Україні! Жывє Бєларусь!», організований БФ «Вільна Білорусь» та музеєм «Вільна Білорусь з Україною в серці» за сприяння Вінницької обласної військової адміністрації.
За даними БФ «Вільна Білорусь», в боях за свободу України загинули понад шістдесят білоруських добровольців, які воювали в різних формуваннях у складі ЗСУ, двом посмертно присвоєно звання «Герой України».
У експозиції представлені портрети загиблих в Україні білорусів, історії їхнього життя та подвигу. Під час відкриття виставки демонструвалися відеоматеріали, у яких білоруські добровольці розповідали, чому вони вирішили приїхати до України та вступити до лав ЗСУ.
Панахиду за загиблими провів капелан Головного управління розвідки Міністерства оборони України — Костянтин Холодов.