У Вінниці фінішував перший етап Майстерні міських екскурсій, присвяченої Михайлу Коцюбинському. Впродовж п’яти днів інтенсивного навчання відбулося 13 лекцій і практикумів від 11 провідних фахівців для близько 30 учасників.
Про це повідомили в Офісі туризму Вінниці.
Учасники відвідали заключні лекції цього курсу. Перша з них була від викладачки ВДПУ ім. Коцюбинського Оксани Пойди про поетичні і прозові твори, присвячені Михайлу Коцюбинському, а друга – від мистецтвознавиці Діани Клочко, яка на прикладі повісті «Тіні забутих предків» показала візуальні інтерпретації образів Великого Сонцелюба у живописі та кіно.
Це можуть бути екскурсії (оглядова, костюмована/театралізована, дитяча, гастрономічна), квест, виставковий проєкт, відеоблог, інсценізація/постановка тощо.
Загалом проєкт розрахований на чотири місяці. Влітку триватиме розробка продуктів, а у вересні відбудеться їх презентація.