Вперше у Вінниці пройде фінал Загальнонаціонального конкурсу КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020. За корону Королеви змагатимуться дев’ятеро, яким за 25 років, переважно заміжні.
Конкурс триває майже два місяці. Спочатку відбувається відбірковий тур.
Потім учасниці пройдуть цілий марафон краси та вдосконалення себе з морального, фізичного та духовного становлення.
Опановували модельну ходу, хореографію, тренування у спортзалі, відвідали стоматолога, масажиста, СПА, уроки макіяжу, стилю, догляду за волоссям, етикету, ораторської майстерності та здорового харчування.
Організаторка заходу Анна Окрема розповіла, що саме буде очікувати учасниць у суперфіналі
Учасниці будуть робити дефіле у стилізованих костюмах, вихід у купальниках, вечірніх сукнях та хутряних виробах. Конкурс відвідають і зіркові гості — композитор Роман Загороднюк, фіналіст Х-фактору – Данило Клягін, INEZ, ACRO MAFFIA, Art Fusion, Fiesta, BIG Family.
Щоб мати невеличке уявлення про учасниць, кожна з них мала змогу залишити про себе невелике “досьє”.
№1 Вірсавія Богославська – 41 рік, мама 3 діток. Керівник проєктів, соціальний педагог, керівник благодійної організації “Сонячна Країна”.
Життєве кредо – “Стався до людей так, як бажаєш, щоб вони ставились до тебе”
№2 Анна Коцюдим – 32 роки, дружина коханого чоловіка. Займається мережевим маркетингом. Девіз – “Все, що не відбувається, це не з тобою, а для ТЕБЕ! “Хто, як не ти? Коли, як не зараз?”
№3 Інна Рачинська – 38 років, мати двох дітей, фахівець сфери краси. Життєве переконання – “краса врятує світ”.
№4 Оксана Мельник – 26 років. Менеджер за освітою. Для дівчини найбільша цінність – це її сім’я. Головна життєва позиція: завжди при будь-яких обставинах залишатись людиною.
№5 Світлана Хникіна – 40 років, мама трьох дітей. Власниця рекламного бізнесу. Життєве кредо – “Мрії здійснюються тоді, коли прагнення перетворює їх на конкретну дію, або, якщо коротко – мрій та дій!”.
№6 Вікторія Дубровська – 33 роки, мати, менеджер по роботі з клієнтами та інвесторами. Девіз – “Життя – це те, що трапляється з нами, поки ми будуємо плани на майбутнє”.
№7 Ольга Губарчук – 33 роки, заміжня, 2 дітей. Лікар. Девіз – “Життя це гра”
№8 Алла Сержант – 38 років, за фахом юрист, мама шістьох дітей. Переконана, багатодітна мама – це не вирок і муки, це стимул і старт.
№9 Ольга Сурменко – 35 років, заміжня, двоє дітей. Професійний фотограф. Життєвий девіз – “Оптимізм і краса врятує світ! В будь-якій незрозумілій ситуації — посміхайся!”
Переможницю конкурсу визначить журі.
Королева виступатиме від Вінниці на загальноукраїнському конкурсі КРАСА КРАЇНИ 2020.
Також буде розроблено онлайн-голосування у номінації “ВИБІР КРАЇНИ – ВІННИЦЯ 2020″.
Фаворитка глядачів виграє подорож до Європи.
Усі учасниці КРАСА КРАЇНИ – ВІННИЦЯ 2020 отримають багато подарунків від партнерів та спонсорів заходу.
Ведучі заходу — Ольга Сольвар та Євген Варєніков