У суботу, 20 квітня, у парку ім. Миколи Леонтовича відбувся всеукраїнський рекрутинговий захід «Обирай сам». Понад 20 підрозділів бригад, підпорядкувань і родів військ, вісім закладів освіти ЗСУ зібрались в одному місці аби проінформувати громадян.
Перший такий захід за відгуками громадян пройшов успішно. Тому було прийнято рішення провести ще один, більш масштабний та інформаційо насичений.
У рамках заходу благодійний концерт зі збором кошт на підтримку ЗСУ, де оголошений аукціон на подарунок від 120-ї бригади ТРО. Також, 120-та бригада ТРО пригощала всіх гостей заходу польовою кухнею.
Вінничани мали можливість поспілкуватись з рекрутерами різних підрозділів, спробувати себе у ролі оператора дрону, приміряти амуніцію, навчитись накладати турнікет.
Подібні заходи дають змогу могли дізнатись про актуальні посади в тій чи іншій бригаді, а також заповнити анкету для відбору на посаду. Організатори планують, що «Обирай сам» стане регулярним заходом в подальшому.