До змагань долучилось 80 учасників і учасниць різного віку. Грали за швейцарською системою в 9 турів, таким був чемпіонат міста з класичних шахів.
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Всі переможці та призери вінничани. Так, в номінації «кращий ветеран» чемпіоном став 72-річний Володимир Шпіркін, який виборов загальне четверте місце.
Молоді шахісти-переможці до 8, 10 та 12 років отримали цінні подарунки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради. А член президії ФШВ Анатолій Спірін заснував приз за кращу партію, яку зіграли між собою чемпіон і чемпіонка Вінниці з класичних шахів, переміг Олег Биковський, але Карина Степанюк також показала чудові результати.