Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про призначення керівників двох комунальних закладів. Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню очолила Лідія Діденко, а начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» залишився Андрій Сірак. Він очолює підприємство із 2013 року.
Про це повідомили у Вінницькій обласній раді.
Лідію Діденко представили колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.
Новопризначена керівниця лікарні подякувала за довіру та підтримку.
Довідково.
Лідія Діденко закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова та Західноукраїнський національний університет. З травня 2010 року по квітень 2014 року була начальницею управління охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА. Із серпня 2016 року по серпень 2023 року – завідувачка організаційного відділу; заступниця директора з профілактики інфекційних захворювань; заступниця генерального директора; генеральна директорка Державної установи «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». З 2010 по 2015 рік була депутаткою облради від Партії регіонів.
Андрій Сірак із липня 2012 року по лютий 2013-го був заступником начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області. З березня 2013 року по серпень 2013 – виконуючий обов’язки начальника обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради». З серпня 2013 року по 14 серпня 2023 року – начальник цього підприємства. Відомий у Вінниці волонтерською діяльністю.