Відновити холодне водопостачання планують у вечорі, гаряче – коли відремонтують.
Сьогодні, 29 вересня, аварійні бригади КП «Вінницяоблводоканал» ліквідовують наслідки пошкодження водопроводу біля житлових будинків на вул. Нечуя-Левицького, 6, 8, 14.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
У зв’язку із цим водопостачання тимчасово призупинено: вул. Стрілецька, 16А-28, 11-55, вул. Нечуя-Левицького, пров. Київський, 2-й пров. Київський, 1-й пров. Київський, 29-59, 28-66, пров. Грибоєдова, вул. Айвазовського, 1-47, пров. Гонти, 14, пров. Станіславського, вул. Гонти, 15-19, 23-31, 20-26, вул. Київська, 80, вул. Можайського, 1-й проїзд Київський.
Ремонтні роботи планується завершити до 20:00 год.
Ремонтні роботи планується завершити до 20:00 год.
Крім того, працівники водоканалу лагодитимуть мережі на вулицях Ступки, 3, І. Бойка та перехресті вулиць Малиновського – Пирогова. Подачу послуги відключили на час проведення ремонтів.
Також сьогодні бригади КП «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують працювати, зокрема, над відновленням гарячого водопостачання до будинку за адресою вул. О. Антонова, 27. Відключення послуги спричинене пошкодженням внутрішньобудинкової мережі.