У Вінниці, в залі засідань обласної військової адміністрації, відбулася робоча нарада з питань організації взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Практична частина відбулася у форматі ділової гри, де кожен з присутніх мав забезпечити виконання покладених на нього функцій під час ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації.
Основну увагу присутніх зосередили на організації роботи регіональних комісій з питань ТЕБ та НС, штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також аналізу виконання основних завдань, покладених на спеціалізовані служби цивільного захисту.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/RYAT1-1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/RYAT2-1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/RYAT3-1-80x53.jpg)