З 19 січня по 1 лютого 2024 року у Канвондо (Республіка Корея) проходитимуть IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Аби підтримати українських спортсменів, які візьмуть участь у змаганнях, у Вінниці, в межах проведення Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора», підняли стяг Національного олімпійського комітету України.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Участь у дійстві також взяли команда вінницьких хокеїстів із шайбою та вихованок відділення волейболу міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.
Також всі учасники церемонії підняття прапору отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.
Як розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, Україну в IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які вже зовсім скоро розпочнуться у провінції Канвондо, представлятимуть 44 юних олімпійці – 24 юнаки та 20 дівчат.
За словами директора Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Сергія Пліхти, учасники цих змагань вже перебувають в олімпійському містечку та готові до змагань.
Спортсмени Національної збірної команди України вибороли право змагатися у 12 з 15 спортивних дисциплін, що ввійшли до програми ЮОІ-2024. Змагатимуться у гірськолижному спорті, біатлоні, керлінгу, лижних гонках, лижному двоборстві, стрибках на лижах із трампліна, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, фігурному катанні на ковзанах, фристайлі та шорт-треку.