На прохання мешканців у Вінниці оновлюють контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів біля багатоквартирного будинку на вулиці Соборній, 22.
Про ремонт майданчика повідомили у Вінницькій міській раді.
Тепер замість старих сміттєвих баків тут змонтують контейнерний майданчик закритого типу, який передбачає накриття, огорожу та роздільний збір сміття. Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року.
Такі майданчики мають низку переваг: чистота прилеглої території, можливість сортування відходів, зручність вивозу, мешканці можуть висипати сміття через спеціальне віконечко тощо.
Після монтажу майданчика, підрядник має упорядкувати територію Роботи проводяться коштом міського бюджету. Всього цьогоріч в місті планується оновити три контейнерних майданчики.