Сьогодні, 20 червня, у приватному секторі Вінниці розпочнеться покіс трави в місцях загального користування. Прибрати планують велику територію у різних куточках міста. Вона складає понад 83 тисячі квадратних метрів. Передбачається, що за сприятливої погоди роботи триватимуть протягом наступних трьох тижнів.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як зазначила голова Асоціації Наталія Панчук, косарі працюватимуть на 63 об’єктах, які розташовані на територіях 17 квартальних комітетів. Розпочнуть зі Старого міста. Особлива увага до місць громадського користування та магістральних вулиць.
За словами Наталії Панчук, покіс трави – традиційний захід із благоустрою, завдяки якому території міста виглядають охайними.