Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області у рамках реалізації молодіжного проєкту оголошено конкурс на відбір у кадети. Головна мета навчально-підготовчого курсу «Кадетський корпус поліції» – підготовка юнаків та дівчат, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ та в майбутньому працювати в поліції.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Навчання кадетів здійснюватиметься безплатно за підтримки Вінницької обласної військової адміністрації та міської ради. Охочі навчатися в кадетському корпусі будуть забезпечені одностроєм та усім необхідним для підготовки.
Додаткову інформацію про умови вступу та навчання можна отримати у підрозділі поліції за місцем проживання або за телефонами (0432) 42-22; (067) 430-52-67, (050) 280-22-20.