Учнівський актив міста долучився до міського онлайн конкурсу учнівських екологічних ініціатив.
Учні 5-11 класів презентували свої екологічні проєкти на рівні шкіл.
Участь брали по одному учнівському проєкту на міський етап конкурсу. Подано п’ятнадцять великих та чотири малих проєкти. Загальний бюджет конкурсу триста тисяч гривень.
У другому етапі конкурсу проєкти оцінюватиме конкурсна комісія.
Проєкти, які отримають фінансування, планується реалізувати до грудня 2020 року.
Міський конкурс учнівських екологічних ініціатив проводиться вдруге у рамках Плану дій з реалізації глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».