Сьогодні, 3 жовтня у Вінниці розпочався «Форум Громад Вінниччини: Економічний план Перемоги». Делегати форуму обговорюватимуть актуальні питання економічного розвитку на регіональному рівні. Зокрема, на форумі розглядатимуть шляхи ефективного використання наявних можливостей та ресурсів, напрямки залучення інвестицій та грантових коштів, способи взаємодії із соціально-відповідальним бізнесом.
Співорганізаторами заходу виступили громадське об’єднання «Ми-Вінничани» та ГО «Центр соціально-політичного моніторингу “Вектор”».
У роботі форуму беруть участь народні депутати України нинішнього та минулих скликань, голови та представники громад Вінницької області, некомерційного сектору, менеджери найбільших інвесторів Вінницької області, експерти та економісти, делегації громад з інших регіонів України.
Спеціальний гість сьогоднішнього зібрання, третій президент України Віктор Ющенко.
Також на форум запрошені представники Вінницької ОВА, Вінницької обласної та міської рад, інших органів місцевого самоврядування, місцеві та національні ЗМІ.
Форум відкрив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Модерував форум представник ГО «Вектор», голова благодійного фонду «Український альянс» Микола Філонов.
Під час панельних дискусій учасники та гості форуму розглянуть:
• Напрямки інвестиційного та економічного розвитку громад
• Позитивні кейси локальної співпраці з соціально-відповідальним бізнесом.
Під час роботи форуму оголосять конкурс для економічних факультетів вищих навчальних закладів Вінницької області на тему розробки «Концепції економічного розвитку Вінниччини. Субрегіональний рівень».