Інформація про зникнення дитини надійшла до поліції 9 червня близько 12.50 від психолога одного із навчальних закладів м. Вінниця. Жінка повідомила, що 15-річна дівчинка протягом доби не з’явилась на навчання та не виходить на зв’язок. Поліцейські негайно розпочали пошуки зниклої та за менш ніж 2 години знайшли ученицю.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Після отримання повідомлення про зникнення малолітньої, правоохоронці одразу розпочали пошуки. Вони перевіряли всі місця можливого перебування зниклої.
Працівники ювенальної превенції спільно зі слідчо-оперативною групою розшукали дівчинку та доставили до навчального закладу.
Правоохоронці провели з дівчинкою профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків та про необхідність повідомляти когось із дорослих про місце свого перебування.