Сергій Притула 27 лютого приїхав у Вінницю, щоб розказати про роботу власного благодійного. Зустріч проходила у комплексі Сінема Сіті.
На зустрічі Сергій Притула говорив про результати його фонду. До речі, він вчора оприлюднив на сторінці фонду інфографіку. Щоб не переобтяжувати читачів цифрами в тексті, звернемося до неї.
На зустрічі були присутні, як повідомили організатори «волонтери, представники військових підрозділів, студенти та небайдужі громадяни», не розголошуючи персоналій.
Про це – у відео.
Після презентації діяльності фонду за два роки, Притула відповів на запитання з залу. Треба сказати, що вони не усі були на тему волонтерства. Люди питали Притулу про все на світі: від того, як дотримуватися інформаційної гігієни, до того, яким буде закон про мобілізацію.
Слід сказати, що відповіді голови фонду власного імені, були не надто кваліфікованими, це й не дивно, публіка яка зібралася в залі очікувала від нього відповідей, як від останньої інстанції. Якою ж звісно, Сергій Притула не є.
Пропонуємо увазі читачів відповіді на два запитання:
Що думає щодо виборів до Верховної Ради?
І що він думає про закон про мобілізацію?