У Вінниці підписали договір про створення ще однієї прийомної родини. Однорічний Святослав, який перебуває на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Службі у справах дітей, виховуватиметься прийомними батьками.
У Вінницькій міській раді повідомили деякі подробиці про хлопчика та прийомну сім’ю та біологічну матір.
Прийомні батьки Роман Дмитрович та Оксана Валеріївна довго зважувалися та чекали на те, щоб взяти дитину в родину. Зі Святославчиком родина познайомилась декілька місяців тому. Згадують, коли побачили малюка, одразу зрозуміли, що заберуть його додому. Вдома вже все готове для зустрічі нового члена сім’ї: тато навіть самостійно змайстрував меблі для сина.
У Вінниці на обліку Служби у справах дітей перебуває 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. З них лише 50 можуть бути усиновленими. Є категорія дітей, які не можуть бути усиновленими, проте можуть бути влаштованими у прийомні сім’ї, під опіку та піклування або в дитячий будинок сімейного типу.