Заряджати свої електричні транспортні засоби (електровелодипеди, самокати, гіроборди, скутери тощо), крім домівки, можна на зарядних станціях міста. Їх є вже півсотні.
Вінницька міська влада розвиватиме інфраструктуру велодоріжок і надалі, нею можуть користуватися власники електричного транспорту.
На питання наших журналістів про створення у місті електричних зарядних станцій,відповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
“Ми дійсно бачимо зростання кількості вінничан, які користуються електричними самокатами, велосипедами та електроскутерами. Це гарна тенденція. Але тут треба пам’ятати, що, по великому рахунку, на законодавчому рівні у нас немає правил пересування на самокатах і взагалі на електрозасобах. Вони не затверджені жодним документом. Разом з тим ми продовжуємо розвивати інфраструктуру, розширювати мережу велодоріжок, якими можуть користуватись й власники самокатів. Якщо говорити про зарядні підстанції, то ми досліджували це питання. Більшості людей такі засоби заряджають вдома, тому що для цього потрібний час. І мало хто залишить на вулиці на зарядній станції свій самокат, адже може бути загроза його викрадення або пошкодження. Власники самокатів можуть, в принципі, користуватися тими зарядними станціями якими користуються автомобілісти, а в місті таких станцій близько 50”, – зазначив Сергій Моргунов.