У рамках спільних навчань з 352d Special Operations Wing оператори Сил спеціальних операцій ЗС України виконали стрибки з парашутними системами типу «крило» в районі нашого базування.
Про це повідомили в Бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.
«MFF(Military free fall) або стрибки на вільне падіння – саме таку назву має ця вправа, яка не лише захоплює дух, у супроводі з викидом адреналіну, а і є невіддільною частиною підготовки спецпризначенців. Здійснили стрибки, у рамках спільних тренувань, декілька десятків українських та американських спеціалістів.
Військово-транспортний літак MC-130, що базується у нас, здійснив декілька десантувань особового складу з висоти понад 3 км. На землі в цей час працювала наземна група, що передавала метеоданні екіпажу літака та розгорнула допоміжні засоби для парашутистів, що мали обмежений майданчик для приземлення, які й допомогли успішно виконати завдання стрибків», – йдеться у повідомленні.