Сьогодні у Вінниці стався витік на магістральному водогоні 700 мм на вулиці Хмельницькому шосе. Ремонтники акривають водогін до 22 години мінімум. Без води, фактично, всі споживачі мікрорайонів на вулицях: Хмельницьке шосе (верхня Слов’янка включно), Праведників Світу, Бурбело, Героїв поліції, Болгарська, Майбороди.
Про аварію повідомили у КП «Вінницяоблводоканал».
На підприємстві зазначили, що на перших поверхах вода може бути, але очікується пониження тиску. Бригада працює на місці аварії.
Як пояснили комунальники: лопнув «раструб» – витік стався на стику двох труб.
Вирізатимуть пошкоджену ділянку й робити інвентарну вставку.










