Вінницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу адвокатки, яка просила застосувати до її підзахисної цілодобовий домашній арешт. Відтак підозрювана у державній зраді Віолетта Б. й надалі перебуватиме під вартою, не маючи права внести заставу.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницького апеляційного суду.
Колегія суддів апеляційної інстанції під головуванням Сергія Бурденюка вважає: слідчий суддя Вінницького міського суду врахував, що ймовірній правопорушниці інкримінують особливо тяжкий злочин, санкція якого як покарання передбачає 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Зважив, зокрема, і на те, що Б. має постійне місце проживання й раніше не судима.
Досудовим же розслідуванням встановили: через додаток «Telegram» представнику збройних сил рф двадцятип’ятилітня жінка передавала розвідувальні дані щодо переміщення, руху та точного розташування сил і засобів Збройних Сил України та інших підрозділів Сил оборони України неподалік лінії фронту.