«Муніципальна варта Вінниці» здійснила обстеження прибережно-захисної смуги річки Тяжилівка, по вул. Складська. Під час обстеження було виявлено факт засмічення випадковим та побутовим сміттям прилеглої території до ОК ТВГ «Супутник», яка знаходиться в межах прибережно-захисної смуги річки Тяжилівка, за адресою: м. Вінниця, вул. Складська 23.
Про це повідомили у Муніципальній варті.
Після виявленого факту було встановлено, що засмічення ПЗС річки Тяжилівка допустив голова правління ОК ТВГ «Супутник» який проживає в м.Вінниця, вул. М. Шимка.
За порушення вимог п. 7.1.10 та п. 2.12.1(23) Правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, на голову правління ОК ТВГ «Супутник» було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.