Сьогодні, 20 січня, на базі групи водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області на річці Південний Буг в м.Вінниці було проведено практичне заняття по використанню засобів рятування на воді.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Рятувальникам нагадали основні питання медичної підготовки. Після цього було проведено відпрацювання надання допомоги людині, яка потрапила під кригу за 30 м від берега та не могла самостійно вибратися з водойми.
“Подібні заходи мають за мету покращення навичок та вдосконалення вмінь рятувальників під час порятунку людей на воді та кризі в зимову пору року”, – повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.