Відбулись сумісні тренування та обговорення питань пошуково-рятувальної та парашутно-десантної діяльності з колегами пошуково-рятувальної служби ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія, США.
Про це повідомили в Бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.
Після навчань військові льотчики обговорювали специфіку тренувань і навчання фахівців ПР та ПДС для ПС ЗСУ, досвід їх застосування, питання налагодження ефективної системи пошуку і порятунку тощо.
«Цікавою темою розмови була підготовка до виживання в умовах автономного існування на місцевості. У заході, окрім делегації та офіцерів нашої бригади, також брали участь фахівці Центру управління пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації ЗСУ», – повідомили в бригаді.
Також американську делегацію ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням авіарятувальників та з рятувальним спорядженням, що розміщується на літаках та вертольотах. Обговорили проблемні аспекти діяльності пошуково-рятувальних служб та перспективні шляхи їх оптимізації.