Сьогодні, 6 січня 2024 року, у свято Хрещення Господнього, митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив святкову пізню Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
Про це повідомили у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ.
“Його Високопреосвященству співслужили протоієрей Іоан Дрозд, протоієрей Василій Коровай, протодиякон Владислав Демченко та диякон Степан Ковальчук. Під час Літургії підносилась молитва за українське воїнство.
Після богослужіння разом з духовенством, митрополит Симеон звершив чин Великого освячення води”, – йдеться у повідомленні.
Фото – Вінницько-Барська єпархія ПЦУ.