У Вінницькій обласній лікарні імені М. Пирогова нещодавно група фахівців виконала складну операцію із пересадки донорської печінки іншій людині. На Вінниччині таку операцію лікарі виконали вперше. Реабілітація пацієнтки проходить досить успішно. Жінка почувається добре, команда лікарів постійно з нею на зв’язку.
Як повідомив начальник ОВА Сергій Борзов, сьогодні з обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова виписали Зінаїду Миколаївну.
«Зауважу, що обласна клінічна лікарня ім. Пирогова є одним із ТОП-5 Центрів трансплантології, де виконуються трансплантації нирок, печінки й серця. Дякую лікарям, які продовжують працювати попри всі виклики. Бажаю швидкого одужання пані Зінаїді», – зазначив Сергій Борзов.
Ми нещодавно повідомляли про успіхи вінницьких лікарів у трансплантації органів.










