Стартував четвертий навчально-підготовчий курс «Кадетський корпус поліції» ГУ НП у Вінницькій області. Цей унікальний освітній проєкт впровадили на Вінниччині ще в лютому 2021 року. Завдяки цьому проводиться підготовка випускників шкіл до вступу до закладів вищої освіти МВС.
На черговому курсі навчатимуться 50 кадетів.
Майбутні поліцейські зможуть отримати фахові теоретичні знання та у подальшому працювати в правоохоронних органах.
Звертаючись до присутніх, начальник ГУ НП у Вінницькій області Юрій Пархоменко зауважив:
Також він розповів про підрозділи поліції та особливості їх роботи.
Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко підкреслив:
«Переконаний, що всі молоді люди, які тут знаходяться, прийшли за покликом свого серця. В Україні триває страшна війна за нашу незалежність, цілісність. Впевнений, що тут зібралися саме ті, хто прагне жити тут, здобувати освіту і в майбутньому стати достойними людьми. Наша професія важлива, особливо сьогодні. Навчайтеся так, щоб вас поважали люди».


















