На Вінниччині відбувся захід «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
До заходу долучилися представники влади, громадські організації-партнери, науковці, лікарі, педагоги, соцпрацівники, бізнеси та ті експерти, завдяки яким на рівні держави відбуваються зміни у напрямку розбудови системи психосоціальної підтримки населення.
Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив, що в умовах війни тема ментального здоров’я актуальна як ніколи раніше.
Також з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я сьогодні на Європейській площі провели тематичний флешмоб та вуличний івент “Подорож до ментального здоров’я”. Всі очі мали змогу пройти тест щодо психоемоційного стану та поспілкуватися з психологами-волонтерами.